Kes Me oleme

Eesti Kopsuliit on kopsuhaigusi põdevate inimeste esindusorganisatsioon Eestis, mis ühendab patsiente, nende omakseid, kopsuhaigustega kokkupuutuvaid meditsiinitöötajaid ning inimesi, kes soovivad oma aktiivse tegevusega kaasa aidata Kopsuliidu tööle.

Mittetulundusühing Eesti Kopsuliit on loodud 1992.a.

Eesti Kopsuliit kuulub Eesti Puuetega Inimeste Koja (EPIK) alla ning osaleb aktiivselt EPIK programmides ja üritustes.

Eesti Kopsuliidu eesmärkideks on esindada kroonilisi kopsuhaigusi põdevaid inimesi; selgitada ja levitada kopsuhaiguste ennetamise võimalusi; arendada tervisekasvatustööd; tutvustada kopsuhaiguste diagnostika- ja ravimeetodeid; seista kopsuhaigete ravivõimaluste paranemise eest Eestis; kanda hoolt tänapäevaste ravivõimaluste parema kättesaadavuse eest. Eesti Kopsuliit õpetab kopsuhaigetele, kuidas oma haigusega ja eluga paremini toime tulla; korraldab kopsuhaigetele inhalaatorite ja abivahendite kasutamise koolitusi; jagab teavet uute ravivõimaluste kohta; koordineerib Kopsuliidule koostööprojektide raames pakutavate soodustuste jõudmist Liidu liikmeteni.

Olulised teated

Reedel, 5. jaanuaril 2018 kell 11 toimub Eesti Kopsuliidu liikmete ühine ekskursioon Tervishoiumuuseumisse Tallinnas. Registreerumine Maie Vassari juures (telefon 5837 6864 või e-mail maievassar001@hot.ee) NB! Kohtade arv on piiratud! *******************************************************

Uudised / üritused


    Avaleht         Organisatsioonist         Haigused         Ravi         Suitsetad?         Kasulik         Kontakt    
© 2018 Eesti Kopsuliit. Kõik õigused kaitstud.