Kes Me oleme

Eesti Kopsuliit on kopsuhaigusi põdevate inimeste esindusorganisatsioon Eestis, mis ühendab patsiente, nende omakseid, kopsuhaigustega kokkupuutuvaid meditsiinitöötajaid ning inimesi, kes soovivad oma aktiivse tegevusega kaasa aidata Kopsuliidu tööle.

Mittetulundusühing Eesti Kopsuliit on loodud 1992.a.

Eesti Kopsuliit kuulub Eesti Puuetega Inimeste Koja (EPIK) alla ning osaleb aktiivselt EPIK programmides ja üritustes.

Eesti Kopsuliidu eesmärkideks on esindada kroonilisi kopsuhaigusi põdevaid inimesi; selgitada ja levitada kopsuhaiguste ennetamise võimalusi; arendada tervisekasvatustööd; tutvustada kopsuhaiguste diagnostika- ja ravimeetodeid; seista kopsuhaigete ravivõimaluste paranemise eest Eestis; kanda hoolt tänapäevaste ravivõimaluste parema kättesaadavuse eest. Eesti Kopsuliit õpetab kopsuhaigetele, kuidas oma haigusega ja eluga paremini toime tulla; korraldab kopsuhaigetele inhalaatorite ja abivahendite kasutamise koolitusi; jagab teavet uute ravivõimaluste kohta; koordineerib Kopsuliidule koostööprojektide raames pakutavate soodustuste jõudmist Liidu liikmeteni.

Olulised teated

Eesti Kopsuliidu teabepäev toimub 30.04.22 algusega kell 11:00 huviklubis Raavis (Raua tn 6). Meile tuleb rääkima töövõime/puude/sotsiaaltoetuste teemal Põhja-Eesti Regionaalhaigla sotsiaaltöötaja Gerda Prass. *********************************


    Avaleht         Organisatsioonist         Haigused         Ravi         Suitsetad?         Kasulik         Kontakt    
© 2022 Eesti Kopsuliit. Kõik õigused kaitstud.